Foglalás
Bezár

Recepciós

Munkakör részletezése, feladatok

  • vendégek érkeztetése és utaztatása
  • számlázás, értékesítés, kapcsolattartás
  • egyéni vendégekkel kapcsolatos közvetlen értékesítési feladatok ellátása
  • szolgáltatások teljesítése, küldemények, üzenetek kézbesítése
  • kapcsolattartás, információszolgáltatás a szállodai részlegekkel
  • napi adminisztratív feladatok ellátása
  • alkalmanként reggeliztetésben történő segédkezés

Elvárások

  • magabiztos kommunikáció angol és/vagy német nyelven,
  • vendégközpontúság
  • terhelhetőség, rugalmasság

Előny

  • 1-3 éves hasonló szolgáltatói munkakörben szerzett tapasztalat
  • További idegen nyelv/nyelvek ismerete
  • Hostware ismeret

Várjuk csapatunkba, amennyiben Ön

  • dinamikus, kreatív, aktív és határozott személyiség
  • jó kommunikációs és szervezőképességgel rendelkezik
  • precíz, önállóan és csapatban egyaránt tud gondolkodni és dolgozni
  • folyamatosan terhelhető
  • szereti a kihívásokat

Hírlevél feliratkozás
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy azonnal, az elsők között értesüljön kedvezményes ajánlatainkról!